ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Opatrunek, nieodzowny podczas udzielania pierwszej pomocy, pełni kluczową rolę w procesie leczenia ran i urazów. w naszej ofercie szeroki wybór wysokiej jakości materiałów opatrunkowych, takich jak bandaże, gaziki, kompresy, przylepce chirurgiczne i wiele innych.

Opatrunki dopasowane do rodzaju rany

Opatrunki na rany są niezbędnym elementem w pielęgnacji różnych rodzajów ran. W naszej ofercie znajdziesz materiały opatrunkowe o specjalnych zastosowaniach, m.in. opatrunki na rany sączące. Stosując zaprojektowane przez nas opatrunki na rany z wysiękiem, które posiadają właściwości absorpcyjne, zapewnisz skuteczną i higieniczną ochronę ran, również pooperacyjnych, umożliwiając prawidłowe gojenie się tkanki. Do ran w trudno dostępnych miejscach polecamy opatrunek wyspowy. W naszej ofercie znajdują się również specjalne opatrunki do mocowania kaniul, klasyczny, elastyczny bandaż oraz gaziki jałowe i kompresy sterylne.

Opatrunki specjalistyczne na rany: opatrunek foliowy i wodoszczelny

Dostarczamy również opatrunki specjalistyczne na rany, w tym opatrunki foliowe i  wodoszczelne, które spełniają różnorodne potrzeby. Opatrunek foliowy doskonale zabezpiecza rany przed wilgocią i bakteriami, zapewniając skuteczną ochronę i przyspieszając gojenie. Opatrunek wodoszczelny natomiast jest idealnym rozwiązaniem dla ran wymagających szczelnej ochrony przed wodą i zanieczyszczeniami.  W sytuacji, gdzie potrzebna jest większa przepuszczalność powietrza, np. przy oparzeniach, można zastosować opatrunki włókninowe.

Plastry opatrunkowe na rany

W naszej hurtowni znajdziesz również szeroki wybór przylepców chirurgicznych, wykonanych z różnych materiałów. Oferujemy plastry opatrunkowe na rany tkaninowe, włókninowe, jedwabne, foliowe i rozciągliwe, dzięki czemu możesz łatwo dobrać je do typu rany albo do innych zastosowań, takich jak mocowanie kaniul, drenów, czy oznaczanie sprzętu. Każdy przylepiec chirurgiczny z naszej oferty charakteryzuje się wysoką przyczepnością, dzięki czemu trzyma się skóry pewnie i niezawodnie.

Hurtownia medyczna Intra-Med – niezawodny dystrybutor środków medycznych

Jako renomowana hurtownia medyczna, dbamy o to, aby nasza oferta w zakresie materiałów opatrunkowych była kompleksowa i zaspokajała potrzeby profesjonalistów medycznych. Oferujemy środki opatrunkowe, które zapewniają ochronę, wsparcie i kompresję w trakcie procesu gojenia się ran. Zajmujemy się dystrybucją materiałów własnej produkcji, mamy w sprzedaży również opatrunki 3M.

Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom szerokiego asortymentu materiałów opatrunkowych, które spełniają najnowsze standardy medyczne. Dostarczamy wyroby medyczne, na których można polegać. Zaufaj nam i wybierz naszą hurtownię medyczną jako swojego zaufanego dostawcę materiałów opatrunkowych.

Translate on your language :)