ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Przylepiec tkaninowy

Przylepiec tkaninowy to produkt o uniwersalnym zastosowaniu w placówkach medycznych. Wykonany z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej służy przede wszystkim do mocowania i stabilizowania opatrunków oraz jednorazowego sprzętu medycznego. W tej kategorii udostępniamy przylepiec chirurgiczny tkaninowy na rolce o różnej szerokości i długości w opakowaniach zbiorczych.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Przylepiec tkaninowy – najważniejsze cechy

Przylepiec tkaninowy chirurgiczny to wysokojakościowy wyrób medyczny w postaci nawiniętej na rolce. Forma produktu sprawia, że jest wygodny w aplikacji, a także łatwy w transporcie i przechowywaniu. Tkaninowy przylepiec chirurgiczny nie zawiera lateksu. Zastosowane materiały czynią wyrób przyjazny dla alergików. Przylepiec na tkaninie jest jednostronnie pokryty wodoodpornym klejem akrylowym, co wpływa na bardzo dobrą przylepność produktu do skóry. Nie zsuwa się i nie przemieszcza, dzięki czemu opatrunek odpowiednio osłania ranę, zabezpieczając ją przed zarazkami, bakteriami i zanieczyszczeniami zewnętrznymi.

Tkaninowy przylepiec chirurgiczny – zastosowanie

Chirurgiczny przylepiec tkaninowy to niezbędny produkt wyposażenia szpitali, klinik oraz przychodni. Odpowiednio zabezpiecza opatrunek przed osunięciem lub przemieszczeniem. Pacjent może poruszać się bez obaw, że opatrunek spadnie. Przylepce tkaninowe są przeznaczone do stabilizowania i mocowania opatrunków, co zapewnia optymalne warunki do gojenia się ran. Poza tym zastosowaniem przylepce chirurgiczne tkaninowe są używane do mocowania medycznego sprzętu jednorazowego użytku m.in. kaniuli, rurek intubacyjnych i innych. Jest to niezawodny produkt w opiece okołozabiegowej.

INTRA-MED hurtownia medyczna – przylepce tkaninowe chirurgiczne i pozostała oferta

INTRA-MED to specjalistyczna hurtownia medyczna oferująca profesjonalne i wysokojakościowe tkaninowe przylepce chirurgiczne. Posiadamy szeroką bazę produktów medycznych. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem hurtowni. W kategorii przylepiec chirurgiczny udostępniamy pozostałe rodzaje:

Translate on your language :)