ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Przylepiec foliowy

Przylepiec foliowy to produkt medyczny wykonany z wysokiej jakości foli PE. Przeznaczony do specjalistycznego zastosowania w szpitalach, klinikach oraz przychodniach. W tej kategorii udostępniamy przylepce foliowe na rolce o różnej szerokości i długości w opakowaniach zbiorczych.

 

Przylepiec chirurgiczny foliowy – najważniejsze cechy

Przylepiec foliowy chirurgiczny to praktyczny produkt stanowiący podstawowe wyposażenie placówek medycznych. Mikroporowata struktura, sprawia, że jest to produkt o właściwościach paraprzepuszczalnych. Foliowy przylepiec chirurgiczny charakteryzuje się bardzo dobrą przylepnością do skóry, za co odpowiada lepka strona pokryta wodoodpornym klejem akrylowym. Brak lateksu oraz zastosowane materiały czynią ten produkt hipoalergicznym. Przylepce chirurgiczne foliowe są przezroczyste. Co najważniejsze, istnieje możliwość podziału przylepca foliowego na mniejsze części zarówno w poprzek jak i wzdłuż ręcznie, bez użycia nożyczek.

Chirurgiczny przylepiec foliowy – zastosowanie

Przylepce foliowe są stosowane do mocowania i stabilizacji opatrunków. Pomagają odpowiednio zabezpieczyć opatrunek przed przemieszczeniem się lub całkowitym osunięciem. Dzięki czemu pacjent może poruszać się, bez obawy, że opatrunek spadnie, a rana zostanie narażona na zanieczyszczenia zewnętrzne. Właściwie zabezpieczony opatrunek chroni ranę przed bakteriami, zarazkami i zakażeniem. Przylepce foliowe chirurgiczne są używane do mocowania lekkiego sprzętu do skóry pacjenta m.in. sondy czy rurek tracheostomijnych.

INTRA-MED hurtownia medyczna – przylepce foliowe i pozostała oferta

INTRA-MED to specjalistyczna hurtownia medyczna oferująca profesjonalne i wysokojakościowe foliowe przylepce chirurgiczne. Udostępniamy szeroką bazę produktów medycznych do przeznaczenia przez szpitale, kliniki, przychodnie czy hospicja. W kategorii przylepiec chirurgiczny udostępniamy pozostałe rodzaje:

Translate on your language :)