ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Przylepiec rozciągliwy

Włókninowy rozciągliwy przylepiec chirurgiczny to wyrób medyczny wykonany z wysokiej jakości rozciągliwej tkaniny. Przeznaczony do stosowania w miejscach trudnodostępnych i podatnych na rozciąganie. W tej kategorii udostępniamy włókninowy chirurgiczny przylepiec rozciągliwy w jednostkowym opakowaniu.

 

Włókninowy przylepiec chirurgiczny rozciągliwy – najważniejsze cechy

Włókninowy przylepiec rozciągliwy chirurgiczny dostępny jest w dużych rozmiarach, co pozwala odpowiednio zabezpieczyć duże opatrunki. W hurtowni oferujemy włókninowy przylepiec rozciągliwy o wymiarach 10 x 20 cm, 10 x 15 cm, 10 x 10 cm, 10 x 5 cm i 10 x 2,5 cm. Warstwa klejąca przylepca jest zabezpieczona papierem silikonowym, który posiada perforację ułatwiającą jego aplikację. Wyrób nie zawiera lateksu, a zastosowane materiały czynią go produktem przyjaznym dla alergików. Mikroporowata struktura przepuszcza parę oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki czemu może pokrywać opatrunki na dużych ranach, zapewniając optymalne warunki do gojenia. Produkt bardzo dobrze przylega do skóry.

Rozciągliwy włókninowy przylepiec chirurgiczny – zastosowanie

Przylepiec rozciągliwy dopasowuje się do krzywizny ciała, dlatego doskonale nadaje się do mocowania opatrunków w miejscach trudnodostępnych i podatnych na ruch. Dzięki dużym rozmiarom jest niezastąpiony w zabezpieczaniu opatrunków ran pooperacyjnych. Stabilizuje większe opatrunki gazowe, w tym także serwety medyczne. Pozwala zapewnić optymalne warunki sprzyjające gojeniu się ran oraz zabezpiecza przed zarazkami, bakteriami i zanieczyszczeniami zewnętrznymi, które mogłyby wywołać zakażenie. Jest to niezastąpiony wyrób w placówkach medycznych.

INTRA-MED hurtownia medyczna – rozciągliwy chirurgiczny przylepiec włóknikowy i pozostała oferta

INTRA-MED to specjalistyczna hurtownia medyczna oferująca profesjonalne i wysokojakościowe przylepce rozciągliwe z włókniny. Jako hurtownia posiadamy szeroką bazę produktów medycznych przeznaczonych do specjalistycznego zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem. W kategorii przylepiec chirurgiczny udostępniamy pozostałe rodzaje:

Translate on your language :)