ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Przylepiec włókninowy

Przylepiec włókninowy to uniwersalny i zarazem praktyczny produkt medyczny wykonany z wysokiej jakości włókniny. Służy do stabilizowania i mocowania opatrunków oraz jednorazowego sprzętu medycznego. W tej kategorii udostępniamy przylepce włókninowe na rolce o różnej szerokości i długości.

 

Włókninowy przylepiec chirurgiczny – najważniejsze cechy

Przylepiec chirurgiczny z włókniny to niezbędny produkt wyposażenia szpitali, klinik czy przychodni. Pozwala zabezpieczyć opatrunek przed osunięciem się lub przemieszczeniem. Zastosowane materiały oraz brak lateksu, sprawiają, że jest to produkt hipoalergiczny. Plaster włókninowy na rolce jest wygodny w aplikacji, transportowaniu i przechowywaniu, a to dzięki wygodnej formie i kompaktowym rozmiarom. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością. Z tego powodu jest używany do mocowania lekkiego sprzętu jednorazowego użytku np. kaniuli. Nie wymaga użycia nożyczek, materiał można dzielić w poprzek ręcznie. Przylepiec chirurgiczny włókninowy ułatwia pracę personelu medycznego i jest doskonały do zabezpieczania opatrunków zarówno dużych, jak i płytkich ran.

Przylepiec włókninowy – zastosowanie

Przylepiec chirurgiczny włókninowy to lekki plaster z lepiąca się stroną pokrytą wodoodpornym klejem akrylowym, który bardzo dobrze przylega do skóry. Dzięki tej właściwość idealnie sprawdza się przy zabezpieczaniu opatrunków. Stabilizuje opatrunek, uniemożliwiając jego przesunięcie lub zgubienie, co jest istotne dla zachowania optymalnych warunków do gojenia się ran oraz zapobiegania infekcji. Chirurgiczny przylepiec włókninowy stabilizuje również jednorazowy sprzęt medyczny przed niekontrolowanym przesunięciem.

INTRA-MED hurtownia medyczna – przylepce włókninowe i pozostała oferta

INTRA-MED to specjalistyczna hurtownia medyczna oferująca profesjonalne i wysokojakościowe włókninowe przylepce chirurgiczne. Posiadamy szeroką bazę produktów medycznych do przeznaczenia przez placówki medyczne. W kategorii przylepiec chirurgiczny udostępniamy pozostałe rodzaje: