ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Artykuły i produkty do dezynfekcji

Artykuły do dezynfekcji pozwalają eliminować większość szkodliwych drobnoustrojów. Ten proces jest kluczowym elementem dbałości o higienę i bezpieczeństwo, zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. Nasza hurtownia medyczna Intra-Med oferuje szeroki wybór produktów do dezynfekcji i sterylizacji, które pomogą Ci utrzymać czystość zarówno na powierzchniach, jak i na skórze.

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Szeroki asortyment artykułów do dezynfekcji

Wiodące marki, wysoka jakość, konkurencyjne ceny – to tylko niektóre zalety przygotowanej przez nas oferty. Wybór odpowiednich produktów dezynfekujących to gwarancja skutecznej walki z bakteriami, wirusami i grzybami. Oferujemy różnorodne artykuły do dezynfekcji, takie jak płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni, żele antybakteryjne, chusteczki dezynfekcyjne oraz sprzęt do sterylizacji.

Produkty do dezynfekcji dla różnych sektorów

Nasze produkty są idealne zarówno dla branży medycznej, kosmetycznej, a także do użytku domowego. W zależności od potrzeb można wybierać spośród gamy produktów do sterylizacji i dezynfekcji, które są dostosowane do różnych wymagań. Szczególnie polecane są dla:

  • przychodni oraz szpitali;
  • salonów kosmetycznych, SPA i gabinetów masażu;
  • laboratoriów;
  • szkół i przedszkoli;
  • biur i miejsc pracy;
  • domów i mieszkaniach.

Optymalne produkty dezynfekujące dla Twoich potrzeb

Właściwy dobór produktów dezynfekujących nie tylko zapewni skuteczną ochronę przed drobnoustrojami, ale również przyczyni się do właściwej ochrony sprzętu i powierzchni, które są narażone na częste czyszczenie. Co więcej, nasze produkty są łagodne dla skóry i bezpieczne do stosowania. W tej samej kategorii znajdują też się materiały opatrunkowe, które są niezbędne dla utrzymania czystości rany i jej prawidłowego gojenia.

Stale rozwijamy bazę naszych produktów, proponujemy także bandaże, czy wysokiej jakości przylepce chirurgiczne oraz gaziki jałowe. Dbamy, aby w ofercie naszej hurtowni znalazły się tylko sprawdzone i wysokiej jakości produkty. Ceny są konkurencyjne, a zakupy ułatwia intuicyjny system sklepu. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Zachowaj czystość i bezpieczeństwo dzięki wysokiej jakości produktom do dezynfekcji i sterylizacji!

Jeśli potrzebujesz wsparcia przy wyborze właściwych produktów dezynfekcyjnych, możesz liczyć na naszych pracowników. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, służymy pomocą i podpowiadamy jakie materiały do dezynfekcji powinien dla siebie zamówić.

Translate on your language :)