ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Produkty | Sterylizacja

Dalej

3M Wskaźniki do pary wodnej 3M 1250

Wskaźnik chemiczny 3M Comply 1250

Produkt zgodny z normami ANSI/AAMI/ISO 11140-1:2005 Klasa IV. Wskaźnik ten służy do użycia w celu określenia, czy warunki procesu sterylizacji zostały spełnione wewnątrz każdego zestawu.
Monitorując każdy zestaw od wewnątrz, wskaźnik chemiczny 3M™ Comply™ klasy IV do sterylizacji parowej wykazuje wyraźną zmianę z koloru białego na ciemnobrązowy lub czarny, gdy zostanie wystawiony na działanie procesu sterylizacji parowej wewnątrz każdego zestawu.  Papierowy pasek jest perforowany, co pozwala na jego użycie przez połowę lub pełen okres czasu w przypadku różnych rozmiarów zestawów.

Właściwości
  •  Są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami sterylizatorów parowych
3M Wskaźniki do tlenku etylenu 3M 1251

Wskaźnik chemiczny 3M Comply 1251

To najpowszechniej stosowane wskaźniki do użytku w sterylizatorach na tlenek etylenu. Wykorzystując substancję wskaźnikową naniesioną na pasek, barwa wskaźnika zmienia się z czerwonej na zieloną po ekspozycji na warunki sterylizacji EO. Produkt Może być stosowany w procesach zawierających 100% EO lub EO / HFCF. Wskaźnik chemiczny Comply™1251 jest zgodny z normą PN EN ISO 11140-1, typ IV

Właściwości
  •  Zdecydowana zmiana zabarwienia po ekspozycji
  •  Perforacja pozwala na dobranie odpowiedniego rozmiaru
3M Testy kontroli Comply Bowie-Dick

3M Testy kontroli Comply Bowie-Dick

Pakiety testowe Bowie-Dick wykrywają nieszczelności, nieodpowiedni poziom próżni i penetrację pary wodnej w sterylizatorach z wstępną próżnią. Kompaktowe, efektywne i łatwe w użyciu spełniają wymogi normy PN-EN ISO 11140-4 oraz posiadają certyfikat niezależnej jednostki notyfikowanej (kite mark) o zgodności z normą referencyjną. Zestaw testowy typu Bowie-Dick 3M™ Comply™ (00135LF) został zaprojektowany do codziennego sprawdzania wydajności wspieranych próżniowo 132°C-134°C (270°F-273°F) sterylizatorów parowych. Zestawy testowe wykrywają powietrze pozostające w komorze sterylizatora z powodu nieszczelności, awarie usuwania powietrza oraz niedostateczny poziom próżni – ewentualne zagrożenia sterylności. Urządzenie 00135LF zawiera arkusz wczesnego ostrzegania, który wykrywa potencjalne problemy zanim pojawią się one na arkuszu testowym. Zgodność z normami ANSI/AAMI/ISO 11140-5:2007 Klasa II.

Transport

Dostawa zawsze na czas

Wsparcie 24/7

Jesteśmy do dyspozycji 

Transakcja

100% bezpieczne zakupy

Gwarancja

Gwarantowana jakość

Asortyment medyczny  | Dystrybucja