ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Przylepiec jedwabny

Przylepiec jedwabny wykonany z wysokiej jakości sztucznego jedwabiu to produkt do przeznaczenia przez placówki medyczne. Służy przede wszystkim do mocowania i stabilizacji opatrunków oraz jednorazowego sprzętu medycznego. W tej kategorii udostępniamy przylepce chirurgiczne jedwabne na rolce o różnej szerokości i długości w opakowaniach zbiorczych.

 

Przylepiec chirurgiczny jedwabny – najważniejsze cechy

Przylepiec jedwabny chirurgiczny to najtrwalszy plaster z dostępnych w naszym asortymencie przylepców chirurgicznych. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, co oznacza, że nie jest podatny na zniekształcenia, a także jest wysoce odporny na działające na niego siły. Ząbkowane krawędzie przylepca jedwabnego pozwalają na podział plastra w poprzek ręcznie, bez konieczności użycia nożyczek. Produkt nie zawiera lateksu, a zastosowane materiały czynią plaster hipoalergicznym. Lepka strona plastra jest pokryta klejem akrylowym o właściwościach wodoodpornych, co sprawia, że wyróżnia się bardzo dobrą przylepnością do skóry.

Jedwabny przylepiec chirurgiczny – zastosowanie

Chirurgiczny przylepiec jedwabny ma uniwersalne zastosowanie. Przeznaczony jest do stabilizacji i mocowania opatrunków zarówno większych, jak i mniejszych. Przylepiec jedwabny chirurgiczny, dzięki zastosowanym materiałom, jest wysoce trwały, co sprawia, że doskonale nadaje się do stabilizacji palców w szynie. Przylepce jedwabne są stosowane także do mocowania jednorazowego sprzętu medycznego, zapobiegając niekontrolowanemu przemieszczeniu.

INTRA-MED hurtownia medyczna – przylepce jedwabne chirurgiczne i pozostała oferta

INTRA-MED to specjalistyczna hurtownia medyczna oferująca profesjonalne i wysokojakościowe jedwabne przylepce chirurgiczne. W naszej hurtowni dostępna jest szeroka baza produktów medycznych do specjalistycznego przeznaczenia. W kategorii przylepiec chirurgiczny udostępniamy pozostałe rodzaje:

Translate on your language :)